Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wolves Team Limited

Biz Kablosuz RF Sinyal Güvenlik Jammer ve Booster, cep telefonu Jammers ve GPS Jammer için Profesyonel, WiFi Jammer, 3G Jammer, 4G Jammer, Lojack Jammer, UHF / VHF Jammer, RF Jammer, Ses Jammer, Kablosuz Video Jammer ve sinyal Tekrarlayıcı / Amplifikatör / Güçlendirici vb.

Ürünlerimiz Askeri Birimler, Hapishane, Polis, Bomba İmha ve Güvenlik Hizmetlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Hapishane, Benzin İstasyonları, Muhafız, Okullar, Kiliseler, Toplantı Salonu, Kütüphane, Hastaneler, Tiyatro, Sınıf Odası ve diğer önemli yerler ve durumlar gibi yerlerde de kullanılabilir.

Kişisel ve ticari ürünlerimiz için eşsiz profesyonel hizmet ve tavsiyeler sunuyoruz. 10 yılı aşkın sektör deneyimi bizi güvenebileceğiniz uzmanlar haline getiriyor. Biz online satış her türlü jammer öncü ve dünya çapında en iyi hücresel sıkışma fiyatları sunuyoruz - garantili. Cep telefonu sıkışma cihazları ve sinyal Tekrarlayıcı cihazlarının geliştiricisi, üreticisi ve satıcısıyız. Ürünler arasında GSM Jammer, CDMA jammer, DCS / PCS Jammer, GPS Jammer, WiFi Jammer, 3G Jammer, Ses Jammer, Kablosuz Video Jammer, Çift Bant Tekrarlayıcı, Tri Band Tekrarlayıcı vb.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Kurtlar Takımı

No. Çalışanları : 100~240

Yıllık satış : 1000000-1000000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

Kişisel ve ticari ürünlerimiz için eşsiz profesyonel hizmet ve tavsiyeler sunuyoruz. 10 yılı aşkın endüstri deneyimi bize güvenebileceğiniz uzmanları yetiştirir. Her türlü jammer çevrimiçi satışında öncü olduk ve dünya çapında en iyi hücresel sıkışma fiyatlarını sunuyoruz - garantili. Cep telefonu sıkışma cihazlarının bir geliştiricisi, üreticisi ve satıcısı olan Cep Telefonu Jammers, GPS Jammer, WIFI Jammer, 3G Jammer, 4G Jammer, Ses Jammer, Kablosuz Video Jammer, UHF / VHF JammerandSignal Repeateretc.

ABD'de Ar-Ge Grubu

Yeni ürünlerimizin araştırma ve geliştirmesine adanmış ABD'de güçlü ve mükemmel bir Ar-Ge grubumuz var. Biz tüketici odaklıyız ve müşterilerimize tatmin edici ürünler sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Çin üretici

Eksiksiz bir ürün yelpazesi - Düşük maliyetli portatif ünitelerden yüksek özellikli endüstriyel ünitelere kadar geniş bir yelpazede hücresel sıkışma ürünlerine sahibiz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Katı kalite kontrol - Ürünlerimiz, sektördeki en yüksek kalitede ve en güvenilir ürün olarak kabul edilmiştir. Ürünlerimiz, müşterilerimiz ve Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki iş ortaklarımız tarafından da büyük beğeni topladı.

10 yıldan fazla tecrübe - Elektronik cihaz ve cihazlar tasarlıyor ve üretiyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok şey değişti. Ancak her zaman müşterilerimize zamanında ve gönülsüz bir şekilde hizmet etme yolumuza bağlı kalıyoruz.

Rekabetçi fiyatlar - Yüksek kaliteyi sağlarken verimliliğimizi artırmak için çok çalışıyoruz. Çeşitli ürünlerimizin fiyatları piyasadaki en rekabetçi fiyatlardır.

Firma Servisi

1. tüm ürünler için Garanti veya garanti

Wolvesteam, mükemmel tasarımlarına ve kanıtlanmış donanım güvenilirliklerine dayanarak satış yapacak ürünleri seçti. Yani kalite garantilenmiştir.

Paketleme aşamasında doğru aksesuarların bulunduğundan ve adaptörlerin ve diğer standartların ülkeniz için doğru olduğundan emin olmak için tüm siparişlerinizi kontrol ediyoruz.

Sipariş edilen ürünlerinizin paketlenip size gönderilmeden önce doğru şekilde çalıştığını test eden bir QA ekibimiz var. Bu, tüm malların fabrika hattında geçtiğini gösteren normal kalite güvence kontrollerine ek olarak.

Tüm ürünlerimiz iade ve onarım / değiştirme için 12 AY GARANTİ kapsamındadır.

Temelde bu, hatalı ürünlerin buyjammer.com'a iade edilebileceği anlamına gelir, onarımları veya anında değiştirmeleri yapacağız ve size geri göndereceğiz.

2. İade ve tam geri ödeme
- 7 gün içerisinde kalite sorunu olan ürünler (ürünlerin alındığı tarihten itibaren) iade edilebilir ve iade edilebilir.
- müşteri bize geri göndermek gerekir ürünleri, biz aldığımız zaman, biz tam bir geri verecektir.

3. değiştirin
- 30 gün içerisinde kalite sorunu olan ürünler (ürünlerin alındığı tarihten itibaren) iade edilebilir ve değiştirilebilir.
--Müşteri ürünleri bize geri göndermelidir, ürünleri aldığımızda, yenilerini değiştirir ve müşteriye geri göndeririz.
- Biz müşteriye gemi değiştirilen ürünler için nakliye ücreti ödeyecek.

4. Onarım
- 1 yıl içerisinde kalite sorunu olan ürünler (ürünlerin alındığı tarihten itibaren) iade edilebilir ve tamir edilebilir.
--Müşteri bize ürünleri geri göndermeli, ürünleri aldığımızda, tamir edeceğiz ve müşteriye geri göndereceğiz.
- Biz müşterilere gemi tamir ürünler için nakliye ücreti ödeyecek.

5. İade ve kısmi iade
- Uluslararası nakliye ücreti çok yüksek olduğundan ve wolvesteam.net'teki resimlerin çoğu gerçek ürünlerle kendimiz tarafından alınmaktadır. "veya sadece" memnun değil "
- Nakliye ücretini sipariş toplam tutarından düşüreceğiz, bu kısmi bir geri ödeme anlamına gelir.

Hafta içi 24 saat, cumartesi günü ise (büyük tatiller hariç) 24 saat müşteri hizmetleri sunuyoruz. Müşteri hizmetlerinin zamanında olduğuna inanıyoruz ve müşterilerimizi memnun etmek için her şeyi yapmak istiyoruz. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen müşteri hizmetleri temsilcilerimizle iletişime geçin.

Şirket takım

Neden bizi seçmelisiniz?

Katı kalite kontrol - Ürünlerimiz, sektördeki en yüksek kalitede ve en güvenilir ürün olarak kabul edilmiştir. Ürünlerimiz, müşterilerimiz ve Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki iş ortaklarımız tarafından da büyük beğeni topladı.

10 yıldan fazla tecrübe - Elektronik cihaz ve cihazlar tasarlıyor ve üretiyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok şey değişti. Ancak her zaman müşterilerimize zamanında ve gönülsüz bir şekilde hizmet etme yolumuza bağlı kalıyoruz.

Rekabetçi fiyatlar - Yüksek kaliteyi sağlarken verimliliğimizi artırmak için çok çalışıyoruz. Çeşitli ürünlerimizin fiyatları piyasadaki en rekabetçi fiyatlardır.

Bizimle seyir Ortak:

Bayimiz olarak bizimle ortak olabilirsiniz. Müşterilerinize sunduklarınızla gurur duymanız için çeşitli ürünlerimizin kalitesini garanti edeceğiz. Özel gereksinimlerinizi karşılamak için ilgili ürünleri de özelleştirebiliriz. Sizinle uzun vadeli olarak çalışmak istediğimiz için, size daima sektördeki en rekabetçi fiyatları sunacağız.

Dünya çapında ajanları arıyoruz. Ürünlerimizi yeniden satmak isteyen bayilerimize hem toptan indirimler hem de damla nakliye hizmeti sunuyoruz. Hesabınız onaylandıktan sonra, bayi kaynaklarımıza erişebilir ve ürünleri çevrimiçi olarak kolayca sipariş edebilirsiniz. Ciddi sorular sadece ihtiyaç duyulur.